декабрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Кайбыч муниципаль районының “ЭКО” мәктәптән тыш эшләр үзәгендә шөгыльләнүче Булат Зиннуров республика конкурсында җиңү яулады.

Шушы көннәрдә Олы Кайбыч авылының "Миләшкәй" балалар бакчасында Яңа елга багышланган бәйрәм чаралары уза.

Борындык авылы балалар бакчасында нәниләр катнашында бик матур Чыршы бәйрәме узды.

Олы Кайбыч авылының “Салават күпере” спорт һәм сәламәтләндерү комплексында Кайбыч муниципаль район Башлыгының Чыршы бәйрәме узды.

Колаңгы авылының мәктәпкәчә белем бирү учреждениесендә Яңа елга багышланган бәйрәм чарасы узды.

27  нче декабрь көнне Иске Тәрбит урта мәктәбендә укучыларының Яңа ел бәйрәме узды.

Мөрәле авылының "Ромашка" балалар бакчасында шаулап – гөрләп Яңа ел бәйрәме узды.

Олы Урсак урта мәктәбе тимурчылары даими рәвештә үзләренә билгеләнгән әби-бабайларның  хәлләрен белешеп тора.

Кече Мәме балалар бакчасында төп гомуми белем бирү мәктәбе укучылары белән берлектә Яңа ел бәйрәме уздырылды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: