Кабул итү көннәре һәм сәгатьләре

1

Рәхмәтуллин Альберт Илгизәр улы 

 

Кабул итүгә язылу 2-11-00 телефоны буенча

 

  (Удачина Г.Т. яки Нәфыйкова Г.Н җаваплы)

Татарстан Республикасы Кайбыч муниципаль районы Башлыгы

Сишәмбе

8-00 -  10-00

№ 301

2 11 00

2 11 01

Rahmatullin.Albert@tatar.ru

2

Хәялиев Рәмис Рафис улы

Татарстан Республикасы Кайбыч муниципаль районы Башлыгы урынбасары

Сишәмбе

8-00 -  10-00

 № 306

2 11 03

Ramis.Hayaliev@tatar.ru

3

Макаров Алексей Николаевич

 

 

Кабул итүгә язылу 2-16-66

телефоны буенча

 (Чайнаева А.А. җаваплы)

 

 

   Башкарма комитет     Җитәкчесе

Сишәмбе

8-00 -  10-00

№201

2 11 04

Aleksey.Makarov@tatar.ru

 

4

Заһидуллина Эльвира Хәсбәтулла кызы

Башкарма комитеты Җитәкчесенең беренче урынбасары

(икътисад мәсьәләләре)

Сишәмбе

8-00 -  10-00

№202

2 11 05

Elvira.Zagidyllina@tatar.ru

5

 Әхмәтов Фирдүс Шәриф улы

Башкарма комитет Җитәкчесенең төзелеш һәм ТКХ буенча урынбасары

Сишәмбе

8-00 -  10-00

№212

2 10 98

Firdus.Ahmedov@tatar.ru

6

Петухова Фәния Фәрит кызы

Башкарма комитет Җитәкчесенең социаль мәсьәләләр  буенча урынбасары

Сишәмбе

8-00 -  10-00

№206

2 15 05

Faniya.Petuhova@tatar.ru

 

Соңгы яңарту: 2022 елның 2 марты, 09:25

Все материалы сайта доступны по лицензии:
Creative Commons Attribution 4.0 International