гыйнвар, 2018 ел
дүшәмбе

Федоровское урта мәктәбе укучысы Карина Җиһаншина (тренеры – Кайбыч муниципаль районының балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе тренер-укытучысы Фрат Җиһаншин) 20-21 гыйнвар көннәрендә Яңа Чабаксар шәһәрендә тимераякта шуу буенча Чувашия Республикасы беренчелегенә узган ярышта катнашып, җиңүче исеменә лаек булды.

20 нче гыйнвар көнне Кошман мәдәният йортында бильярд ярышы уздырылды.

Салым түләүченең шәхси кабинеты - салым инспекциясенә баруга караганда күпкә яхшырак.

23 гыйнвар көнне аязучан болытлы һава торышы көтелә, кайбер районнарда бераз кар явачак.

Хуҗа Хәсән авылында тимераякта шуарга яратучылар өчен 19 гыйнвар көнне күмәк шуулар уздырылды.

19 гыйнвар көнне Иске Тәрбит урта мәктәбе базасында “Ел укытучысы”  конкурсының зона этабы узды.

Хуҗа Хәсән урта мәктәбе укучылары хезмәт укытучысы Александр Гобәев белән канатлы дусларыбызга җимлекләр ясап элде.

Олы Кайбыч авылындагы “Салават күпере” спорт һәм сәламәтләндерү комплексында 2002 елгы, аннан да яшьрәк үсмер егетләр һәм кызлар командалары арасында мини-футбол буенча сайлап алу ярышлары узды.

Хөрмәтле Кайбыч муниципаль районында яшәүче гражаннар!

Әлеге үзгәрешләр "Россия Федерациясе гражданнары мөрәҗәгатьләрен карау тәртибе хакында"гы Федераль законга үзгәрешләр кертелү белән бәйле.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: