Телефон "кайнар линия" торак-коммуналь хуҗалык мәсьәләләре буенча

2022 елның 12 августы, җомга

2022 елның 23 августында кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил торак-коммуналь хуҗалык өлкәсендә гражданнарның хокукларын үтәү мәсьәләләре буенча «кайнар линия» үткәрә. Татарстан Республикасында кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Аппараты, ТР Торак-коммуналь хуҗалыгы өлкәсендә региональ иҗтимагый контроль үзәге, ТР Дәүләт торак инспекциясе, Төзелеш, архитектура һәм торак-коммуналь хуҗалык министрлыгы, шулай ук «Татарстан Республикасының күпфатирлы йортлары белән идарә итүче оешмаларның бердәмлеге» СРО вәкилләре төгәл мәгълүмат алырга, бәхәсле хәлләрне аңлатырга ярдәм итәчәк. «Кайнар линия» телефоны: (843) 236-00-71. Сез шулай ук үз сорауларыгызны WhatsApp ка 7 (939) 345-37-50 телефоны номеры буенча җибәрә аласыз. Консультация вакыты: 10.00 сәгатьтән 15.00 сәгатькә кадәр.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: