30 ноябрьдә "яшь торак" туры эфиры узачак

2021 елның 29 ноябре, дүшәмбе

2021 елның 30 ноябрендә 17.30 сәгатьтә Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре һәм спорт министрлыгы YouTube каналында трансляция белән яшь яшьләргә #туры эфир үткәрә. Турыдан-туры эфир барышында «ДОМ.РФ» АҖ («ташламалы ипотека» 7% ка кадәр), «гаилә ипотекасы» (6% ка кадәр), «авыл ипотекасы» (3% ка кадәр), шулай ук ТР Дәүләт торак фондының ташламалы социаль ипотека шартларында «яшь гаилә» республика яшьләр торак программасы (еллык 7% һәм торак бәясенең 10% ын беренчел кертем белән) ачык һәм җентекле формада тәкъдим ителәчәк.
Турыдан-туры эфир барышында 30 ноябрьдә барлык катнашучылар һәм тамашачылар торак шартларын яхшыртуда яшьләргә ярдәм итү буенча федераль һәм республика чаралары буенча үз сорауларын бирә алачаклар.
#Турыдан-туры эфирны трансляцияләүгә тоташтыру өчен теләсә кайсы компьютердан яки мобиль җайланмадан ТР Яшьләр эшләре һәм спорт министрлыгының YouTube каналына керергә кирәк.
сылтама буенча https://www.youtube.com/c/МинистерствоподеламмолодежиРТ/featured
яки ТР Яшьләр эшләре буенча министрлыгының YouTube каналына мобиль тоташу өчен QR-код телефоныннан сканерлап.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: