июль, 2018 ел
чәршәмбе

25 июльдә Кайбыч районы үзәк сырхауханәсендә фельдшер-акушерлык пунктларының медицина хезмәткәрләре катнашында җыелыш узды.

Татарстан Республикасының Эшкуарлыкка ярдәм фонды продукцияләрен эре сәүдә челтәрләре аша сатуга максат тотучы республика эшкуарларына "ЛеруаМерлен" компаниясенең сорсинг буенча директоры Руслан Хакало белән эшлекле очрашу оештыра.

"ЭКОлидер" конкурсына йомгак ясалды. Анда 100 җиңүче сайланып алынды, аларга "Артек"ка юлламалар бирелде.

Бүген Татарстан Республикасы Кайбыч муниципаль районы игенчеләре бөртекле культуралар җыюга керештеләр. Районда урып-җыюга беренчеләрдән булып "Дубрава" агрофирмасының 2 һәм 3 филиаллары хезмәтчәннәре чыкты.

24 июль көнне территориаль үсеш бүлеге начальнигы Ильясова Илсия Фәрит кызы үзенең туган көнен билгеләп үтте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: