декабрь, 2017 ел
сишәмбе

Олы Тәрбит авылының “Карлыгач” балалар бакчасы нәниләре бармак  уеннарында бик теләп, яратып катнаша.

Кайбыч муниципаль район Башлыгы Альберт Рәхмәтуллин җитәкчелегендәге делегация социял юнәлешле коммерциячел булмаган оешмалар Форумында катнашты.

Бүген  9 райондаш егетебезне хәрби сафларга озату тантанасы узды.

2 декабрь көнне Олы Кайбыч авылының “Салават күпере” спорт һәм сәламәтләндерү комплексында Кайбыч муниципаль районы мәктәпләре укучылары арасында йөзү буенча ярышлар узды.

Казан шәһәренең Р. Нәҗметдинов исмендәге олимпия резервындагы шахмат мәктәбендә Татарстан Республикасының муниципаль хезмәткәрләре арасында шахмат ярышлары узды.

Ульянково авылында су кудыру башнясына суны автоматик рәвештә бирү өчен скважина насосы белән идарә итү станциясе урнаштырылды.

Иске Тәрбит урта мәктәбендә юл йөрү кагыйдәләренә багышлап, “Светофор” дигән чара узды.

Бүген, ягъни 5 декабрьдә Кайбыч районы прокуратурасы шәхси эшмәкәрләрне, кече һәм урта бизнес вәкилләрен кабул итә, шулай ук консультация ярдәме дә күрсәтә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: