октябрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Кайбыч районы мәдәният йортында Укытучылар көненә багышланган бәйрәм тантанасы узды.

Бүген Авыл хуҗалыгы һәм эшкәртү сәнәгате хезмәткәрләре көне уңаеннан Казанның Теннис академиясендә Уңыш бәйрәме узды.

Олы Кайбыч авылы мәдәният йорты хезмәткәрләре Федоровское авылындагы картлар һәм инвалидлар интернат-йортыда тәрбияләнүче өлкәннәргә бәйрәм концерты бүләк итте.

Кайбыч районы балалар курчак театрының кечкенә артистлары Олы Кайбыч авылы “Миләшкәй” балалар бакчасында кунакта булды. Алар нәниләргә танылган рус әкиятчесе Нина Гернет пьесасы буенча “Каз бибие” әкиятен күрсәтте.

Кайбыч районында өлкәннәр өчен оештырылган бәйрәм чаралары дәвам итә.

РФ Президентының Татарстан Республикасындагы бүлмәсе җитәкчесе – ТР буенча Баш федераль инспекторы Ренат Тимерҗанов һәм ТР прокуроры урынбасары Олег Дәминов Кайбыч мунципаль районында гражданнарны кабул итү үткәрделәр.

Хөрмәтле мөгаллим һәм мөгаллимәләр! Мәгариф хезмәткәрләре! Күп еллар гомерен балаларга белем бирүгә багышлаган мәгариф ветераннарыбыз!

Барчыгызны да күркәм бәйрәм – Укытучылар көне белән ихластан тәбрик итәм!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: