Хөрмәтле Кайбыч районы халкы һәм кунаклары

2020 елның 22 гыйнвары, чәршәмбе

Кулланучылар хокукларын яклау һәм кеше иминлеге өлкәсендә күзәтчелек буенча федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы буенча идарәсе (алга таба - идарә) 2020 елның 20 гыйнварыннан 3 февраленә кадәр тәмәке тартмый торган никотинлы продукция әйләнешен контрольдә тоту мәсьәләләре буенча «кайнар линия» үткәрүе турында хәбәр итә. Барлык кызыксындырган сораулар буенча 8 800 555 49 43 номеры буенча шалтыратырга мөмкин.

Шулай ук югарыда күрсәтелгән сораулар буенча кулланучылар "Роспотребнадзор"ның Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча идарәсенең Яшел Үзән, Югары Ослан, Кама Тамагы, Кайбыч районнары территориаль бүлегенә 8 (84371) 5-63-05 телефоны буенча 9.00 дән 16.00 сәгатькә кадәр мөрәҗәгать итә алалар.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: